HAKKIMIZDA

Doruk Green World

www.dorukgreenworld.com.tr

info@dorukgreenworld.com.tr

+90 542 732 57 50

Doğa Dostu Çanta

 Doğa kendine döneni sever

 

 

 

Biz Kimiz

Doğa Dostu Çanta Doğa kendine döneni sever

AMBALAJ , içinde bulunan malzeme ya da ürünü koruyan ürünü temiz ve güvenilir şekilde saklayıp depolanmasını ve tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan malzemedir. Ambalaj ürünü saklar, sarar ve tasarımı ile ürünün satilmasina destek sağlar. Modern satış tekniklerinde ambalajın tasarımı tüketicinin dikkatini çekmesini sağlamakta ve ürün alım sürecinde tüketicinin kararını etkilemektedir. Bu nedenle ambalaj sadece ürünün zarar görmesini önlemekte değil satılmasında da oldukça önemli bir faktördür. Ambalaj kullanımı yaşamış olduğu değişimlerin ardından günümüzdeki halini almıştır.Ambalajlar ilk başlarda tahta fıçı, sandık, toprak kaplar, deri tulumlar ve çuvallardan olusmaktaydı. Ambalajlarımız doğa dostudur. Geri dönüşümlülük ve tekrar kullanılabilirlik özelliklerini taşırlar. Bu iki özelliği taşıyan ambalaj doğaya en az zarar vererek görevini yapan üründür. Bir ürünün organik olmasi onun her zaman doğaya dost olduğu anlamına gelmez.Doğal ve tamamen organik ürünlerin elde edilmesi için harcanan enerjininde doğaya zarar verdiğini düşünmekteyiz. Bu noktada toplam enerji kullanımını en aza indirecek , üretimi kolay ve uzun ömürlü ürünler bizim için doğal ambalajlardır. Unutulmamalıdır ki plastikte doğanın bir ürünüdür. Doğru kullanıldığında doğa dostu olacaktır..

Bez Çanta
2, 0 M
Elyaf Çanta
0 K

Yüksek Kaliteli Hammaddeler

Tüm hammaddeler, laboratuarlarımızda kapsamlı ve sistematik kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Aynı sıkı kriterler, kendi ürettiğimiz hammaddeler için de geçerlidir.

En Çok Oy Alan ve İncelenen

Bez Çanta Elyaf Çanta Jüt Çanta

Uzmanlar Tarafından Güvenilir

Çanta Üretim Uzmanları Tarafından Özenle Üretilmektedir.

nasıl çalışır

www.dorukgreenworld.com.tr info@dorukgreenworld.com.tr

Ambalaj kullanımı yaşamış olduğu değişimlerin ardından günümüzdeki halini almıştır.Ambalajlar ilk başlarda tahta fıçı, sandık, toprak kaplar, deri tulumlar ve çuvallardan olusmaktaydı. Ambalajlarımız doğa dostudur. Geri dönüşümlülük ve tekrar kullanılabilirlik özelliklerini taşırlar. Bu iki özelliği taşıyan ambalaj doğaya en az zarar vererek görevini yapan üründür. Bir ürünün organik olmasi onun her zaman doğaya dost olduğu anlamına gelmez.Doğal ve tamamen organik ürünlerin elde edilmesi için harcanan enerjininde doğaya zarar verdiğini düşünmekteyiz. Bu noktada toplam enerji kullanımını en aza indirecek , üretimi kolay ve uzun ömürlü ürünler bizim için doğal ambalajlardır. Unutulmamalıdır ki plastikte doğanın bir ürünüdür. Doğru kullanıldığında doğa dostu olacaktır..

Çantalar

Ürünlerimiz

Referanslar